Logo PPOMOC ČR, s.r.o.

Rozšíření EXPERIENCE™ - zážitek

Pro klienty zajišťujeme oblíbené zážitkové kurzy první pomoci. Jejich spektrum je prakticky neomezené. Představte si, že najdete kolegu ležícího v kaluži krve. Nebo nečekanou ránu a kouř, který nevěstí nic dobrého - právě došlo k dopravní nehodě, všude je plno zraněných, krve a pořádný zmatek. Jak se zachováte?

Ostych? Není třeba. Ze zážitku budete nadšení!

Občas se vyskytnou lidé, kteří se zážitkem můžou mít problém. Totiž - pro méně hravé povahy je nepřirozené dělat, že o něco jde, když vlastně o nic nejde. A to naprosto chápeme. Tento pocit můžete mít do chvíle, než absolvujete náš základní kurz Záchrana života ROOT™. Zjistíte, že na poskytování první pomoci není vlastně nic tak složitého a hned si to budete mít chuť vyzkoušet (viz reference Pragotour s.r.o.).

U zážitků v naší režii po krátké chvíli zapomenete, že to je "jenom jako" (viz reference Ministerstvo kultury). Vlastní záchrannou akci následně vystřídá podrobný rozbor celé situace a Vašich postupů. Možná je i videoanalýza. Zachraňující jsou otázkami vedeni taky, aby sami identifikovali případné chyby, kterých se dopustili. Do života si odneste řadu cenných zkušeností, které se Vám určitě neztratí.


Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /var/www/clients/client2/web10/web/content/42.php on line 25

Zážitkové menu

Jak jsme psali výše - spektrum zážitkových kurzů je prakticky neomezené. Pro Vaši orientaci jsme připravili oblíbené varianty našich zážitků (BASIC, CRASH, DOUBLE CRASH) a jejich ceny. S jakýmkoliv individuálním přáním nás, prosím, kontaktujte - vždy uděláme vše proto, abychom Vám vyšli vstříc.


rozšíření EXPERIENCE+™
BASIC
rozšíření EXPERIENCE+™
CRASH
rozšíření EXPERIENCE+™
DOUBLE CRASH
Scénář:jeden zraněný na pracovišti s život ohrožujícím krvácením a selháváním základních životních funkcí Čeká na Vás řešení dopravní nehody s minimálně čtyřmi účastníky. Posádka osobního vozu strhne a řízení, porazí cyklistu a chodce. Každý účastník zažije 2 dopravní nehody. Jednou v pozici zraněného (doplňují naše profesionální figuranty), podruhé v pozici zachránce. Během kurzu se naskytne celá paleta zranění (nehoda minibusu, motorky, cyklisty, poražený chodec). Každá nehoda je vyhodnocena vč. videorozboru.
Personální zajištění:1 figurant, 1 lektor1 lektor, 4 figuranti, 1 maskér4 lektoři, 6 figurantů, 1 maskér
Charakter kurzu:zážitkovýzážitkovýzážitkový
Délka kurzu:+ 30 minut+ 45 minut+ 120 minut
Max. účastníků:15 osob15 osob30 osob
Pomůcky:Maskovací kufr (těsto, barvy, hadičky, stříkačka, umělá krev - pro simulaci krvácení), oblečení pro figuranty, prostředky na úklid Maskovací kufr (těsto, barvy, hadičky, stříkačka, umělá krev - pro simulaci krvácení), oblečení pro figuranty, vysílačky, resuscitační modely (2x), reflexní vesty, autolékárničky, pyrotechnika, hasicí přístroje, dopravní prostředky - osobní vůz, kolo Maskovací kufr (těsto, barvy, hadičky, stříkačka, umělá krev - pro simulaci krvácení), oblečení pro figuranty, vysílačky, resuscitační modely (4x), reflexní vesty, autolékárničky, pyrotechnika, hasicí přístroje, dopravní prostředky - 9 místný vůz, motocykl, kolo, videokamery, projekční technika
Místo konání:Kdekoliv. Nejčastěji venku či v místnosti s dlažbou.Venku. Místo konání kurzu předem osobně prohlížíme a zajišťujeme vč. potřebných povolení.Venku. Místo konání kurzu předem osobně prohlížíme a zajišťujeme vč. potřebných povolení.
Cena:+ 1 100 Kč bez DPH 21%+ 7 900 Kč bez DPH 21%+ 25 900 Kč bez DPH 21%
Budeme rádi, pokud se zařadíte po bok spokojených klientů.

Máte o tento kurz zájem? Napište nám, obratem se Vám ozveme zpět..

Jméno kontaktní osoby:
Společnost / instituce:
Telefonní číslo:
E-mail:
Datum, čas a místo konání kurzu(-ů),
popř. podrobnosti a další přání:
Máme zájem o tato školení: základní kurz Záchrana života ROOT™ (90 min., max. 15 os., 4 790 Kč bez DPH 21%)
rozšíření CRASH™ - dopravní nehoda (+30 min., max. 15 os., +490 Kč bez DPH 21%)
info
rozšíření INDIVIDUAL™ (specifikujte Vaše přání, prosím, výše, děkujeme)
Odběr novinek: newslettery zasíláme sporadicky

Odesláním tohoto formuláře udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých společnosti PPOMOC ČR, s.r.o., a to za účelem zpracování poskytnutých údajů pro potřeby organizačního zajištění kurzu, přípravy certifikátu a další marketingových aktivit jako např. zasílání obchodních sdělení (newsletterů) - pokud k tomu udělíte souhlasem tlačítkem "odběr novinek", součástí každého sdělení pak je přímý odkaz s možností odhlášení jejich odběru. Údaje mohou být přístupné zaměstnancům naší společnosti (osoby uvedené na těchto stránkách v části náš tým). Údaje nepředáváme třetím stranám. Tento souhlas se uděluje na neurčitou a je kdykoliv odvolatelný na libovolném z našich komunikačních kanálů.

Kurz očima klienta